Проект нових тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів для споживачів м. Чугуєва.

Проект нових тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів, які надаються комунальним підприємством «Чугуївський комунальний комплекс» для споживачів м. Чугуєва.

КП «Чугуїський комунальний комплекс», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформує споживачів м.Чугуєва про намір здійснити зміну тарифів (коригування) на послугу з вивезення твердих та рідких побутових відходів.

Діючі тарифи на послуги з вивозу  твердих та рідких побутових відходів, які  затверджені рішенням виконавчого комітету Чугуївської міської ради 13.01.2015 року     № 10 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів, які надаються комунальним підприємством «Чугуївський комунальний комплекс» на теперішній час не відповідають фактичним витратам на здійснення послуг з вивозу твердих та рідких побутових відходів.

З часу затвердження тарифів, якими користується комунальне підприємство, підвищилась вартість електроенергії, водопостачання та водовідведення, зріс рівень мінімальної заробітної плати, зросла вартість паливно-мастильних матеріалів. Вищезазначене є основним мотивом перегляду діючих тарифів.

Необхідність затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів, які забезпечать покриття витрат підприємства, є актуальними для забезпечення регулярного вивозу сміття та нечистот та підтримання належного санітарного стану у місті.

Розмір нових тарифів на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів та його структура для всіх груп споживачів розміщена на офіційному web-сайті Чугуївської міської ради на сторінці: http://komplex.chuguev-rada.gov.ua/info/page/115 ) , в розділі Комунальний диспетчер: КП «ЧКК».

Зауваження та пропозиції з цього питання приймаються управлінням житлово-комунального господарства та екології  Чугуївської міської ради (відповідальна особа – начальник управління Грицаєнко В.М., адреса м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 35-а, 3 поверх, каб. № 29, тел.. 4-10-48, 2-35-03), комунальне підприємство «Чугуївський комунальний комплекс» ( відповідальна особа – в.о директора Канунніков О.С., адреса м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 38 тел. 2-22-89, 2-22-79).

Строк надання пропозицій та зауважень до 28 березня 2017 року.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовій та усній формі.

Web-адреса: komplex.chuguev-rada.gov.ua/news/id/80 | Переглядів: 220Дата публікації: 12:03 20.03.2017